Duszpasterze

Ks. Proboszcz Jacek Zdrach

ur. 28.01.1969 r.

Święcenie kapłańskie 21.05.1994 r.

Proboszczem w Parafii od 1.07.2019 r.

Ks. Wikariusz Wojciech Jarczyk

ur. 18.02.1995 r.

Święcenia kapłańskie 23.05.2021 r.

Wikariuszem od 27.08.2021 r.